0

Event Category: Informace

PizzaDaFelice > Events > Informace

ODSTRANĚNÍ VIRU ZE STRÁNEK

Dobrý den, v průběhu měsíce dubna jsme byli upozorněni na skrytý vir v jednom z pluginů na našich stránkám, který přesměrovával Vaše prohlížeče na Čínské prodejní servery. Problém jsme detekovali a odstranili. V současné chvíli jsme nainstalovali monitorování stránek, které hlídá podobné problémy. Za tuto nepříjemnost se hluboce omlouváme a přejeme Vám dobrou chuť.

Read More

Spouštíme Vlastní Web

V úterý 12.2.2019 pro Vás spustíme naše nové webové stránky s objednávkovým systémem a moderní platební bránou pro akceptaci platebních karet. Naší snahou je vylepšit tak naše služby a poskytnout Vám tak příjemné a funkční prostředí pro Vaše objednávky. Jistě uvítáte možnost registrace, sledování objednávek a nové funkce platební brány.

Read More

Pizza Da Felice – OTEVŘENO

Dnes 21.1.2019 jsme spustili zkušební provoz naší první pražské provozovny Pizza Da Felice. Připravili jsme pro Vás základní nabídku pizzy, kterou pro Vás budeme postupně rozšiřovat, doplňovat a vylepšovat. Vážíme si Vašeho názoru a proto budeme rádi za Vaše komentáře, konstruktivní připomínky, prosby a přání. Protože my se snažíme, být tu pro Vás.

Read More

Pizza Da Felice v Praze

V říjnu 2018 v průběhu oběda jsme dostali chuť na pizzu a snažili si objednat něco co by se alespoň trochu podobalo italské pizze. Bez úspěchu. Nakonec jsme byli o hladu. Všechno zlé je ale pro něco dobré a tato skutečnost vyústila v myšlenku nabídnou to co jsme k obědu nesehnali. Pevně věříme v to, […]

Read More
X