0

Volná místa

Pizzař

Náplň práce: výroba a ruční příprava pizzy.

Požadujeme: chuť učit se novým věcem a elán do práce, zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou, trestní bezúhonnost, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci, odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu.

Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, flexibilní pracovní dobu.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na: info@pizzadafelice.cz (do předmětu dejte – PIZZAŘ), nebo kontaktujte pana LAINA na telefonním čísle: 602 826 905.

Rozvozce

Náplň práce: Rozvoz pro naší pizzerii v blízkém okolí naší provozovny – Praha 6.

Požadujeme: příjemné vystupování, komunikativní a usměvavé uchazeče, dobrou náladu, znalost města a okolí, pracovitost, serióznost, velkou spolehlivost, řidičské oprávnění sk. B.

V případě zájmu zašlete svůj životopis na: info@pizzadafelice.cz (do předmětu dejte – ROZVOZCE), nebo kontaktujte pana LAINA na telefonním čísle: 602 826 905.

X